تبليغات X

همه چیز درباره آموزش آرایشگری زنانه::مدل های جدید مو :: بهداشت پوست و مو::شینیون::خط چشم :: و ...

میک آپ::روژ لب::مدل های جدید مو::آرایش عروس::آرایش صورت::فر ::هایلایت::میزامپلی::لولایت::رنگ مو::شینیون::تاتو کردن:: آرایش خلیجی::خط چشم::خط لب::رژ گونه::آرایش صورت::پلینگ صورت::ویتامینه کردن مو::جرم گیری پوست:: بهداشت پوست و مو::صاف کردن مو

نحوه ی آرایش چشمها


سایه چشم: سایه بمنظور مشخص کردن و ایجاد عمق برای نمایان ساختن زیبایی چشمها بکار میرود. سایه مشکی و تیره سبب بزرگتر جلوه دادن چشمها و سایه های روشن باعث کوچکتر جلوه دادن چشمها میگردد.

مداد چشم:برای بزرگتر و مشخص تر جلوه دادن چشمها بکار میرود. اگر مداد چشم شما بیش از حد نرم است کافی است برای مدت کوتاهی آن را درون فریز قرار دهید.

ریمل: برای برجسته ساختن چشمها و قطورتر، طویلتر و تیره ساختن مژه ها بکار میرود. در دو نوع معمولی و ضد آب موجود میباشد. ریمل را حداکثر پس از 4 ماه استفاده بسبب تجمع باکتریها و خشک شدن آن باید بدور انداخت.

*ترتیب آرایش چشمها به ترتیب سایه زدن، مداد چشم کشیدن و در آخر ریمل زدن میباشد.

نحوه کشیدن خط چشم با مداد چشم

1- گردتر کردن چشمها: کـانــتــور چشمها را از پایه مژه ها کاملا کشـیـده و در گـوشـه خـــارجی آن را انـدکی بــه سمت بالا متمایل میسازیم.


2- بیضی تر کردن چشمها: یک خط نازک در کانتور فوقانی چشم تا گوشه خارجی چشم که در وسط اندکی ضخیم تر میگردد


3- به هم نزدیکتر کرده چشمها: کانتور فوقانی را می کـشـیــم بـطوری که در گوشه داخلی چشم ضخیم و بسمت گوشه خارجی نازکتر گردد


4- ازهم دور ساختن چشمها: کانتور فوقانی را میکشیم بطوری که در گوشه داخلی چشم نازک و بسمت گوشه خارجی ضــخیمترگردد.


5- بزرگتر کردن چشمها: کانتور چشـم را کاملا میکشیم سپس زیر مژه ها (داخل چشم) را نیز میکشیم.

منبع: banoo.net

+ ; ٢:۱٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸٧


    پيام هاي ديگران ()